Organisatie

Het Bestuur van de alliantie Eindhoven University of Technology, Wageningen University & Research, Universiteit Utrecht en Universitair Medisch Centrum Utrecht wordt gevormd door de portefeuillehouders Onderwijs en Onderzoek in de besturen van de instellingen. 

Prof. dr. ir. Frank Baaijens,

Rector Magnificus Eindhoven University of Technology

Prof. dr. Ir. Arthur Mol,

Rector Magnificus Wageningen University en vice-voorzitter Raad van Bestuur Wageningen University & Research

Prof. dr. Henk Kummeling,

Rector Magnificus Universiteit Utrecht

Prof. dr. Arno Hoes,

Decaan en vice-voorzitter Raad van Bestuur Universitair Medisch Centrum Utrecht

Secretaris van het Bestuur

Dr. Esther Stiekema,

coördinator alliantie
06 34 16 10 48
e.i.stiekema@uu.nl

Team

Het Bestuur wordt inhoudelijk ondersteund door de coördinator van de alliantie en de leden van het Core Team. Het bestuur wordt organisatorisch ondersteund door het Programmateam.

Coördinator
Esther Stiekema
06 34 16 10 48
e.i.stiekema@uu.nl

Core Team

Renee Westenbrink, TU/e, r.h.westenbrink@tue.nl
Hilde Bos, WUR, hilde.bos@wur.nl
Dieuwertje ten Brinke, UU, d.b.tenbrinke@uu.nl
Lucas Beekman, UMC Utrecht, l.m.p.beekman@umcutrecht.nl

Programmateam
Communicatieadviseur
Jacqueline Collewijn
06 34 19 69 64
j.m.collewijn@uu.nl

Projectondersteuner
Caspar Schoevaars
06 18 55 10 47
c.m.schoevaars@uu.nl

General Assembly

De General Assembly van de alliantie bestaat uit de decanen van Eindhoven University of Technology en van Universiteit Utrecht, de algemeen directeuren van Wageningen University & Research en de voorzitters van de speerpunten van Universitair Medisch Centrum Utrecht.

Download ons organogram hier